Witaj: nieznajomyZałóż kontoZaloguj się

KONKURS: Barlinek - Kreacje z natury – międzynarodowy konkurs dla projektantów

KONKURS: Barlinek - Kreacje z natury – międzynarodowy konkurs dla projektantów

Polska | admin (www.pspw.org.pl)

Kreacje z natury – międzynarodowy konkurs dla projektantów

Oderwij się od podłogi” i weź udział w czwartej edycji konkursu „Kreacje z Natury” organizowanego przez Barlinek Institute of Design. Konkurs skierowany jest do architektów i projektantów oraz wszystkich tych, dla których projektowanie to po prostu czysta przyjemność.

W czwartej edycji redefiniujemy pojęcie deski. Odrywamy się od podłogi i sztampowego myślenia, że deska to tylko podłoga, ściana czy sufit. Nie ograniczamy wyobraźni żadną płaszczyzną. Możemy sobie pozwolić na więcej. Znacznie więcej.

Po sukcesie trzeciej edycji konkursu i dużej ilości zgłoszeń, w tegorocznej również do udziału zapraszamy projektantów z Rosji, Ukrainy i Rumunii.

Formuła konkursu pozostaje bez zmian i składa się z dwóch etapów. W pierwszym, uczestnicy przedstawią ogólny koncept (m.in. moodboard ilustrujący źródło inspiracji dla projektu; pokażą czym kierowali się przy pracy nad wzorem, ale także będę mogli się zaprezentować pod kątem samego projektowania wnętrz).

W drugim etapie, wybrani uczestnicy zostaną zaproszeni na dedykowane warsztaty do naszej fabryki
w Barlinku, gdzie pod okiem ekspertów naszej firmy rozwiną swoje projekty i zdobędą nowe umiejętności. Efektem tych prac, będzie finalny projekt złożony do konkursu.

Konkurs ma na celu wyłonienie najzdolniejszych, pełnych pasji i wyobraźni projektantów młodego pokolenia
– takich, którzy potrafią zrozumieć rynek, oraz będą umieli przełożyć swoją wiedzę na praktykę w biznesie.
W skład jury, oprócz przedstawicieli Barlinka wchodzą autorytety z dziedziny architektury i designu: przewodniczący – Przemo Łukasik (Medusa Group), Agnieszka Stefańska (Infinity-Design), Wojciech Trzcionka (Design Alive), Tomasz Błuszkowski (Forma Studio), a także Szymon Hanczar (Hanczar Studio).

Gala finałowa konkursu oraz wręczanie nagród odbędzie się w październiku, podczas tegorocznej edycjiŁódź Design Festival.

Termin nadsyłania prac upływa 31 maja 2017 roku.

Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na stroniewww.kreacjeznatury.pl

Strona główna | Kontakt

© Copyright 2008 PSPW.ORG.PL

Portal www.pspw.org.pl nie odpowiada za komentarze oraz treści umieszczane przez użytkowników w serwisie oraz forum dyskusyjnym. Wypowiedzi obrażające osoby trzecie, nieetyczne bądź niezgodne z prawem będą w możliwie najkrótszym czasie usuwane.